Футбол.
“Нафтовики” виявились сильнішими за молодих “гірників”.
29 червня охтирський“Нафтовик-Укрнафта“ провів товариську гру з молодіжним складом донецького“Шахтаря“. Матч відбувсяна центральному стадіоні міста Ялта. Охтирчани в переграли донеччан, з рахунком 4:1.
В матчі відзначилися три потенційні новачки «Нафтовика», на 35-й, 45-й та 54-й хвилинах. Заключний м’яч на 90-й хвилині, забив Олександр Яровенко. В донеччан відзначився Олексій Череда на 40-й хвилині.
Наступний матч «Нафтовик» проведе з командою «Кримтеплиця», з Молодіжного.
29 червня охтирський“Нафтовик-Укрнафта“ провів товариську гру з молодіжним складом донецького“Шахтаря“. Матч відбувсяна центральному стадіоні міста Ялта. Охтирчани в захоплюючому протистоянні зуміли переграти донеччан, з рахунком 4:1. В матчі відзначилися три потенційні новачки «Нафтовика», на 35-й, 45-й та 54-й хвилинах. Заключний м’яч на 90-й хвилині, забив Олександр Яровенко. В донеччан відзначився Олексій Череда на 40-й хвилині. Наступний матч «Нафтовик» проведе завтра, з командою «Кримтеплиця», з Молодіжного.