Футбол.
Товариський матч.
В останній день першого етапу підготовки до ігор нового чемпіонату криворізький «Кривбас» провів контрольний поєдинок, в якому приймав кіровоградську «Зірку». Господарі поля перемогли з рахунком 3:1. Перший тайм за криворіжців відіграв В’ячеслав Сердюк.
23 червня делегація ФК «Кривбас» відправиться до Словенії для проведення навчально-тренувального збору.
“Кривбас”-“Зірка” (Кіровоград) – 3:1