Хокей на траві.
Товариські матчі.
Юнацька збірна України з хокею на траві в рамках підготовки до Чемпіонату Європи (серед дівчат до 16-ти років) в дивізіоні «Трофі» в Алексині (Тульська область, РФ) провела товариські зустрічі з однолітками зі збірної Росії. В трьох матчах підопічні Наталії Кукаріної та Олени Матвієнко святкували одну перемогу, раз розійшлись з суперницями миром і раз програли.
Україна – Росія – 3:1
Голи (У): Олександра Білоус, ольга Гончаренко, Наталя Гончаренко Наташа
Україна – Росія – 0:1
Україна – Росія -1:1
Гол (У) : Валерія Калюжна
Юнацький Чемпіонат Європи в дивізіоні «Трофі» з 5-го по 8-ме липня пройде в Вільнюсі (Литва)