Волейбол.

Пляжний волейбол.

Днями двома турнірами розпочався сезон в українських пляжників. Про це повідомляє сайт ФВУ.

На майданчиках Гідропарку міста Херсон стартував 1 тур чемпіонату України серед чоловіків та жінок. 17 чоловічих та 13 жіночих команд з 10 регіонів України розпочали боротьбу на оновлених кортах Херсону.

Серед жіночих пар протягом турніру не було рівних рівнянкам Басанова/Грицюк та сумчанкам Суліма/Удовенко, які й розіграли першість у фінальному матчі. В напруженій боротьбі з рахунком 2:1 (17:21;21:16;15:11) перемогу здобула команда міста Суми.

Чоловіки, в свою чергу, радували глядачів безкомпромісною боротьбою з першого й до фінального матчу. Окрасою турніру став півфінал між командами Одеси – Сергієнко/Рєзнік та Черкас – Булатецький/Романенко, перемогу в якому здобули одесити з рахунком 2:1 (21:18;16:21;16:14).

Відразу по завершенню 1 туру, на корти Гідропарку вийшли юні пляжники, учасники чемпіонату України серед юнаків та дівчат 1995-96 р.н. З поміж 18 команд юнаків рівнем майстерності та підготовки вирізнялись дві пари з Рівного Даць/Черпак та Ковальов/Яковлєв, які напередодні брали учать в 1 турі чемпіонату України серед дорослих. Вони й зустрілись у фіналі, де сильніші виявились Даць/Черпак, здобувши перемогу 2:1 (21:18;18:21;15:7) та золоті нагороди чемпіонату. Бронзу здобули ще одні представники західної України Скукіс/Хомин (м. Свалява), які в малому фіналі переграли іллічівських однолітків Лозгачов/Скоріков 2:1 (21:11;19:21;15:12).

Аналогічна ситуація склалась й серед дівчат. Дві команди з міста Суми, які напередодні виступали в 1 турі дорослого чемпіонату, вийшли у фінал юнацького чемпіонату України, де відповідно Суліма/Удовенко здобули золото, а Голубицька/Олексієнко – срібло. Бронзові нагороди розіграли команди Дніпропетровська Дідук/Григор’єва та Алушти Гончарук/Натальчук. Сильнішими у даному протистоянні були кримчанки – 2:0 (21:14;21:14).

Отже переможці юнацького чемпіонату України вибороли не лише золоті нагороді, а й путівку на аналогічний чемпіонат Європи, що відбудеться з 5 по 8 липня у м. Брно, Чехія