Футбол.

Чемпіонат Сумського району.

І група

Дорослі

«Олімпік-2000» (Червоне) — «Космос» (Сад) — 0:1

«Батьківщина-СВ» (Косівщина) — «Авангард» (Низи)  — 4:3

«Динамо» (В. Вельми) — «ФОП Волна» (Хотінь)  — 2:1

ФСК «Степанівка» (Степанівка) — «Деметра» (Н. Сироватка)  — 4:1

«Сокіл» (Н. Піщане) — «Метеор» (Кіндратівка)  — 1:1

«Україна-Будмакс» (Токарі) — «Гарант» (Стецьківка)  — 3:1

І група (дорослі) І В Н П М`ячі О
1 «Батьківщина-СВ» (Косівщина) 3 3 0 0 13-6 9
2 «Сокіл» (Н. Піщане) 3 2 1 0 17-3 7
3 «Космос» (Сад) 3 2 0 1 6-3 6
4 «Україна-Будмакс» (Токарі) 2 2 0 0 13-3 6
5 ФСК «Степанівка» (Степанівка) 3 2 0 1 5-2 6
6 «Динамо» (В. Вельми) 3 2 0 1 3-4 6
7 «Метеор» (Кіндратівка) 2 1 1 0 4-1 4
8 «Олімпік-2000» (Червоне) 2 1 0 1 1-1 3
9 «Гарант» (Стецьківка) 3 1 0 2 4-8 3
10 «Факел» (В. Чернеччина) 2 0 0 2 0-2 0
11 «ФОП Волна» (Хотінь) 2 0 0 2 2-8 0
12 «Авангард» (Низи) 3 0 0 3 7-17 0
13 «Деметра» (Н. Сироватка) 3 0 0 3 3-20 0

Юнаки

«Олімпік-2000» — «Космос»  — 6:0

«Батьківщина-СВ» — «Авангард»  — 3:0

«Динамо» — «ФОП Волна» — 0:4

ФСК «Степанівка» — «Деметра»  — 0:0

«Сокіл» — «Метеор»  — 1:0

«Україна-Будмакс» — «Гарант»  2:0

І група (юнаки) І В Н П М`ячі О
1 «Батьківщина-СВ» 3 3 0 0 7-0 9
2 «Україна-Будмакс» 3 3 0 0 4-1 9
3 «Олімпік-2000» 2 2 0 0 9-2 6
4 «ФОП Волна» 3 2 0 1 7-0 6
5 «Факел» 2 1 1 0 6-4 4
6 «Деметра» 3 1 1 1 3-6 4
7 «Авангард» 3 1 0 2 2-5 3
8 «Сокіл» 3 1 0 2 3-6 3
9 «Динамо» 3 1 0 2 2-7 3
10 «Гарант» 3 1 0 2 2-3 3
11 ФСК «Степанівка» 3 0 2 1 5-6 2
12 «Метеор» 2 0 0 2 0-3 0
13 «Космос» 3 0 0 3 0-7 0

ІІ група

Карат (Токарі) — Олександрія (Кровне) — 0:3

Сєвєр (Северинівка) — Супутник (Степанівка) —  2:1

Колос (Підліснівка) — СК Маяк (В. Сироватка) —  1:2

ФК Руднівка (Руднівка) — Юність-ЛПС (Постольне) — 2:3

Легіон-Батьківщина (Миколаївка) — ФОСК Новосуханівка — 1:4

Луч (Яструбене) — Україна (Токарі) — 0:3

ІІ група І В Н П М`ячі О
1 Маяк (В. Сироватка) 3 3 0 0 10-2 9
2 Юність-ЛПС (Постольне) 3 3 0 0 8-3 9
3 Україна (Токарі) 3 2 0 1 5-4 6
4 Сєвєр (Севериівка) 3 2 0 1 5-2 6
5 Луч (Яструбене) 3 2 0 1 5-4 6
6 ФОСК Новосуханівка 3 2 0 1 9-4 6
7 Олександрія (Кровне) 3 2 0 1 6-4 6
8 ФК Руднівка (Руднівка) 3 0 2 1 5-6 2
9 Колос (Підліснівка) 3 0 1 2 4-8 1
10 Карат (Токарі) 3 0 1 2 2-10 1
11 Супутник-2 (Степанівка) 3 0 0 3 2-7 0
12 Легіон-Батьківщина (Миколаївка) 3 0 0 3 3-10 0