Хокей на траві.

«Сумчанка» в фіналі.

В останньому матчі групового етапу кубку європейських чемпіонів (Дивізіон «Трофі») «Сумчанка» миром розійшлась з білоруською «Вікторією». Рахунко в матчі на 21-й хвилині відкрили білоруски. Проте завдяки голу Богдани Садової на 25-й на перерву команди пішли з рахунком 1:1. Після перерви  Тетяна Саленко виводить українок вперед, а Богдана Садова (оформивши хет-трік) уводить у відрив. Але команда зі Смолєвічів ключок не опустила і змогла звести матч внічию. Проте незважаючи на нічию підопічні Світлани Макаєвої груповий етап завершили на першому місці і вийшла в фінал. В іншому матчі в групі «А» італійки поступились шотландкам.

4 ЛІБЕРТАС 3 1

В понеділок в фіналі «Сумчанка» зустрінеться з ірландським «Пегасусом».

На груповому етапі клуб з Ірландії з рахунком 4:1 переміг бельгійській «Ля Жентойс», 2:0 литовську «Гінтру» і миром 2:2 розійшовся з пітерським «Мєтростроєм».