Футбол.

Контрольні поєдинки.

ПФК «Суми» і «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) готуючись до весняної частини сезону провели чергові контрольні поєдинки.  Сумські «городяни» помірялись силами з білоцерківським «Арсеналом» за дев’яносто хвилин гри команди так і не змогли підібрати ключі до воріт суперника.

Результативнішим вийшов матч «нафтовиків» з «городянами» львівськими. Охтирчани відкрили рахунок вже на 10-ій хвилині зустрічі (точний удар на рахунку Сергія Мотуза), а завдяки двом голам Олександра Яровенка і голу Руслана Романова святкували перемогу з рахунком 4:2. Варто відзначити, що Романов (який замінив на полі автора «дубля» Яровенка) свій автограф у воротях львівської команди залишив через хвилину після того, як з’явився на полі.