Футзал.

V Молодіжні ігри.

Сумчани програли в Луганську, але вийшли в фінал.

Так як команди Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей в Луганськ не приїхали дві путівки до фіналу, який прийматиме Алушта, дістались луганчанам та сумчанам.

В матчі, який виявився чистою формальністю, сумчани програвали після першого тайму з рахунком 0:2. В другому завдяки голам ЧУХНЕНКА та ЧЕРЕДНІКА наші хлопці зрівняли рахунок. Мали шанси і для того, щоб вийти вперед. Але, нажаль, «не забиваєш ти – забивають тобі» – на останній хвилині господарі майданчика (в складі яких грало п’ять гравців української екстра-лігі) забили переможний гол.

ЛУГАНСЬКА ОБЛ. – СУМСЬКА ОБЛ. – 3:2 (2:0)

В фіналі молодіжних ігор компанію сумчанам та луганчанам складуть команди Донецької, Харківської, Київської, Вінницької , Львівської та Рівненської областей.

Нагадаємо, що в цьому році футзал вперше внесено до програми Молодіжних ігор.