Біатлон.

Чемпіонат світу (спринти): золото, срібло, бронза…

В Ново Мєсто на чемпіонаті світу з літнього біатлону  пройшли спринтерські гонки. У юніорок студентка СумДУ Юлія ДЖИМА виборола бронзову медаль. Українка (з одним промахом) поступилась лише росіянці ГАЛІЧ та польці ХОЙНІШ. П’ятий час показала Тетяна ТРАЧУК, сьомий – Ірина ВАРВИНЕЦЬ, 31-й – ТИХОНОВА.

31. Наталя Тихонова (3+1) +3:35.1

У юніорів Олександр ДАХНО відстрілявся «на нуль» (краще за призерів) але на трасі програв суперникам – лише трохи більше десяти секунд Олександр програв бронзовому призеру росіянину Дмитру ДЮЖЕВУ. Товариші Дмитра по команді склали йому компанію на п’єдесталі пошани. Сумчанин Валерій БОРЗИЛЕНКО фінішував тридцять п’ятим.

35. Валерій Борзиленко (1+2) +3:46.8

Валя СЕМЕРЕНКО з одним промахом на 2,7 секунди випередила біатлоністку з Польщі Кристину ПАЛКА і здобула злоту медаль!!! Інна Супрун фінішувала дев’ятою. Не заладилось зі стрільбою у Віти СЕМЕРЕНКО – п’ять промахів і в підсумку лише 19-те місце.