Футбол.
ЧЕМПІОНАТ, ПЕРШІСТЬ ТА КУБОК СУМСЬКОГО РАЙОНУ.
Чемпіонат Сумського району.
Юнаки.
СОКОЛ – СК В. СИРОВАТКА – 5:0
КРИСТАЛ – УКРАЇНА-БУДМАКС – 1:3
Чемпіонат Сумського району
№ | Команда | І | В | Н | П | М`ячі | О |
1 | Україна-Будмакс (Токарі) | 9 | 7 | 0 | 2 | 23-10 | 21 |
2 | Факел (Чернетчина) | 10 | 5 | 3 | 2 | 22-11 | 18 |
3 | Гарант (Стецьківка) | 10 | 7 | 0 | 3 | 25-5 | 18 |
4 | Деметра (Н. Сироватка) | 10 | 4 | 2 | 4 | 6-11 | 14 |
5 | Олімпік-2000 (Червоне) | 9 | 5 | 2 | 2 | 14-7 | 14 |
6 | СК В.Сироватка – Маяк (В. Сироватка) | 10 | 5 | 1 | 4 | 21-19 | 13 |
7 | Метеор (Кіндратівка) | 10 | 4 | 1 | 5 | 8-11 | 13 |
8 | Космос (Сад) | 10 | 3 | 1 | 6 | 9-26 | 10 |
9 | Сокол (Н.Пісчане) | 10 | 2 | 3 | 5 | 12-30 | 9 |
10 | ФСК Степанівка (Степанівка) | 10 | 3 | 1 | 6 | 16-16 | 7 |
11 | Кристал (Низи) | 10 | 1 | 2 | 7 | 7-17 | 2 |
Дораслі
СОКОЛ – СК В. СИРОВАТКА – 6:3
КРИСТАЛ – УКРАЇНА-БУДМАКС – 0:3
Чемпіонат Сумського району
№ | Команда | І | В | Н | П | М`ячі | О |
1 | Сокол | 10 | 8 | 2 | 0 | 31-15 | 26 |
2 | Україна-Будмакс | 9 | 8 | 0 | 1 | 41-9 | 24 |
3 | Космос | 10 | 7 | 1 | 2 | 32-15 | 22 |
4 | Олімпік-2000 | 9 | 6 | 2 | 1 | 24-8 | 20 |
5 | ФСК Степанівка | 10 | 6 | 1 | 3 | 18-10 | 19 |
6 | Кристал | 10 | 5 | 0 | 5 | 18-19 | 15 |
7 | СК В.Сироватка – Маяк | 10 | 4 | 0 | 6 | 26-27 | 12 |
8 | Метеор | 10 | 2 | 2 | 6 | 13-30 | 8 |
9 | Гарант | 10 | 2 | 1 | 7 | 13-32 | 4 |
10 | Деметра | 10 | 1 | 1 | 8 | 13-31 | 1 |
11 | Факел | 10 | 0 | 0 | 10 | 17-50 | 0 |
Першість Сумського району
ФОП ВОЛНА – ЛУЧ – 2:1
ФЕНІКС – КАЛИНА – 2:0
ДИНАМО – СЄВЄР – 0:5
№ | Команда | І | В | Н | П | М`ячі | О |
1 | ФОП Волна (Хотінь) | 10 | 10 | 0 | 0 | 32-6 | 30 |
2 | Луч (Яструбене) | 10 | 7 | 1 | 2 | 31-15 | 22 |
3 | Сила Волі (В. Пісчане) | 10 | 6 | 2 | 2 | 37-24 | 20 |
4 | ФСК Степанівка-2 (Степанівка) | 10 | 6 | 1 | 3 | 22-17 | 19 |
5 | Фенікс (Токарі) | 10 | 5 | 2 | 3 | 22-17 | 17 |
6 | Олександрія (Кровне) | 10 | 4 | 4 | 2 | 18-19 | 16 |
7 | Калина (Косівщина) | 10 | 4 | 0 | 6 | 17-24 | 12 |
8 | Сєвєр (Северінівка) | 10 | 3 | 1 | 6 | 17-20 | 10 |
9 | Динамо (В.Вельми) | 10 | 1 | 1 | 8 | 7-31 | 4 |
10 | Колос (Підліснівка) | 10 | 3 | 0 | 7 | 17-20 | 3 |
11 | ЛПС (Постольне) | 10 | 0 | 0 | 10 | 8-35 | 0 |
Кубок Сумського району, ½ фіналу (перший матч)
КОСМОС – ФСК СТЕПАНІВКА – 2:0