Футбол.

Ігор ЗАХАРЯК розпочав з перемоги. Над дублем харківського «Металіста».

Розпочали гру сумчани в такому складі: Микола ПАВЛЕНКО, Олег КОТЕЛЮХ, Андрій ЯТЛЕНКО, Максим ЛЕЩЕНКО, Ігор НІКОНОВ, Іван ПОГОРЄЛОВ, Юрій ВОЙТОВИЧ, Дмитро БОГАЧОВ, Олександр ШИМКО, Андрій МАЛЮК, Валентин ГОРКУН.

І вже в першій атаці кіпер «Металіста» Владислав ЛЕОНІДОВ збиває у власному карному майданчику нападаючого сумчан і арбітр матчу Олександр ІГУМНОВ вказує на «точку». Виконувати покарання взявся Юрій ВОЙТОВИЧ. І хоча ЛЕОНІДОВ вгадав напрямок удару відбити його не зміг. Ще до перерви збільшити рахунок мали шанси ГОРКУН (пробив прямо у воротаря), БОГАЧОВ (вище воріт), МАЛЮК (не влучив навіть в створ воріт метрів з 5-ти).

В першому таймі м’яч побував таки в воротах. Причому в обох. Але в обох випадках арбітри фіксували положення поза грою.

Після перерви «городяни» грали в такому складі: Олександр БАБАК, Андрій КАЛИНЕНКО, Ігор ПУКАСЬ, Андрій БАШЛАЙ, Віталій БУГАЙОВ (на 31-й хвилині замінив ЛЕЩЕНКА), Олександр МОРОЗОВ, Віталій ЗАХАРЧЕНКО, Владислав МАТЛАШ, Віталій Д’ЯЧЕНКО, Олександр ЛЕБЕДЕНКО (на 37-й хвилині замінив ШИМКА) та Дмитро ЛОЙКО. Провів кілька замін і наставник харків’ян Андрій АНІЩЕНКО.

На 65-й хвилині МОРОЗОВ скористався «пожежею» в захисті «Металіста» і подвоїв рахунок на табло.

Відразу після цього Ігор ЗАХАРЯК, який керував діями команди через свого помічника з трибуни «Ювілейного» повернув на поле БОГАЧОВА знявши з ігри Д’ЯЧЕНКА (Віталій отримав ушкодження, проте не серйозне). Крім того повернувся згодом на поле і ГОРКУН (якій замінив ЛОЙКА).

Команди ж до завершення матчу обмінялись кількома небезпечними моментами та голами. Під завісу матчу БАБАКА зміг пробити Сергій ЗАГИНАЙЛОВ. Але майже відразу сумчани відповіли на це голом Валентина ГОРКУНА.

Товариський матч

ПФК «Суми» – «Металіст-2» (Харків) – 3:1

Голи: Ю. ВОЙТОВИЧ (2), О. МОРОЗОВ (65), В. ГОРКУН (88) – С. ЗАГИНАЙЛОВ (87)

Попередження: А. ЯТЛЕНКО, О. БАБАК – Д. ЄРЕМЕНКО.

І. ЗАХАРЯК: «Головне завдання на матч – отримати інформацію про функціональну готовність гравців. Ми її отримали. По самовіддачі гравців в цьому матчі у мене жодних зауважень. Далі будемо працювати».