Бокс.

В Маріуполі  пройшов ювілейний 45-тий міжнародний турнір з боксу «Меморіал Макара Мазая 2011».

В змаганнях прийняли участь 104 боксери з Ірану, Казахстану, Кореї, Молдови, Росії, Туркменістану, Узбекистану, Швеції та України, яка в свою чергу була представлена одразу чотирма складами: Україна-1, Україна-2, збірна Донецької області та збірна Маріуполя. В підсумковому медальному заліку беззаперечне перше місце на змаганнях посіла збірна України з 22 медалями в активі, друге місце дісталося збірній Казахстану (8 медалей) та почесне третє місце посіла збірна Узбекистану, яка здобула 5-ть нагород.

Нажаль не піднімався на п’єдестал пошани Богдан ШЕЛЕСТЮК (в/к до 64 кг). В першому бою Богдан святкував перемогу над Дмитром ЧЕРНЯКОМ, але далі пройти не зміг.

На вищу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії понад 91 кг піднявся вихованець шосткінської боксерської школи Роман КАПІТОНЕНКО.