«Олімпійське лелеченя» знову вітає переможців!

Вчора ввечері в МДЦ «Артек», де проходять ці змагання, були розіграні два останні комплекти нагород – медалей, кубків та цінних подарунків від Національного олімпійського комітету України та компанії «МТС».

Безкомпромісна та запекла боротьба розгорнулася на спортивних майданчиках відомої дітячої здравниці. Артбол – популярна в «Артеку» гра з м’ячем – виявив, яка з команд-учасниць є найзгуртованішою та найспритнішою. Чемпіонами артбольного турніру «Олімпійського лелеченя» стали маленьки волинчани. У фінальному протистоянні вони перемогли команду з Полтавської області, а замкнули переможну трійку юні олімпійці з Одеської області.
А от звання найкращих знавців олімпійського спорту здобули школярі з Сумщини. Саме вони тріумфували у вирішальному раунді вікторини, перемігши однолітків з Дніпропетровщини та Луганщини, які посіли друге та третє місце відповідно.

Додамо, що напередодні за підсумками естафети, яка складалася з 12-ти етапів, перемогла команда «Екстрим» з Рівненської області. На другому місці фінішував «Факел» із Сумщини, а третіми стали представники команди «Геракл» з Полтавщини.