Футбол.

«Наші люди»…

ПФК «Олександрія» Олега ЄРМАКА розгромила друголігового «Гірника» на шість голів «городян» команда з Кривого Рогу відповіла лише одним. Олег відіграв за свій клуб перший тайм цього матчу.

Донецький «Металург» Олександра БАНДУРИ на зборах в Австрії провів черговий спаринг. «Металурги» миром (1:1) розійшлись з місцевим «Маттерсбургом». Донеччани відкрили рахунок на 75-й хвилині, але на 84-тій змушені були самі розпочинати з центру. Олександр спостерігав за перебігом подій в цьому матчі з лави запасних.

«Динамо» Олега ГУСЄВА помірялось силами з представником турецької Суперліги «Манісаспором». Забити бодай один гол команди в цьому матчі так і не спромоглись. Олег вийшов в стартовому складі і провів на полі 63 хвилини.