Футбол.

І.ЖАБЧЕНКО

11 червня в Умані відбудеться матч «UMBRO плей-офф» за місце в першій лізі, в якому ФК «Суми» зіграють з ФК «Полтава». Головний тренер сумчан, які виступають в цій зустрічі номінальними господарями поля, повідав про підготовку до гри, а також поділився враженнями від сезону.

– Участь в матчі «UMBRO плей-офф» за місце в Першій лізі ви забезпечили собі лише в останньому турі. Через це сильно довелося понервувати, коли приймали удома «Рось»?

– Дійсно, так вже склалося, що ми довели все до останнього туру. І в завершальному матчі Першості, коли все вирішувалося, багато що залежало від нас. Але при цьому свого останнього слова не сказав «Бастіон», який міг забити на один м’яч більше нас і зайняти друге місце. Добре ще, що все склалося так, що наш головний конкурент грав з «Десною», яка також до недавнього часу була одним з претендентів на вихід в Першу лігу. У нас же суперник був не таким грізним.

– Установкою на матч було забити якомога більше?

– Звичайно. Спасибі хлопцям за те, що вони впоралися з цим завданням.

– Як можете оцінити на даному етапі сезон для ПФК «Суми» в цілому?

– В групі «А» інтрига взагалі трималася практично до останнього туру. Відразу п’ять команд претендували на те, щоб фінішувати на першому місці. Турнірна боротьба була дуже цікавою.

– Немає проблем з тим, щоб набудувати хлопців на матч «UMBRO плей-офф» за місце в Першій лізі? Адже деякі вже можуть бути думками у відпустці.

– Тут все гаразд. У нас були два дні вихідних, а тепер ми проводимо повноцінну підготовку до матчу. Отже з новими силами прагнутимемо виконати поставлене перед нами завдання підвищення в класі. Хоча відзначу, що немає тієї радості, неначебто ми зайняли перше місце. Роль тих, що наздоганяють вже якось приїлася. ПФК «Суми» – амбітна команда, яка завжди прагнути утримувати лідерські позиції, як на футбольному полі, так і в турнірній таблиці.

– Що є для команди головною мотивацією в майбутньому матчі?

– Виключно можливість зіграти на більш високому рівні. І місто, і команда заслуговують на те, щоб вийти в Першу лігу.

– Чи влаштовує Вас місце проведення матчу «UMBRO плей-офф»?

– Умань сповна підходить. Там є хороший стадіон і прекрасне поле. Думаю, що це оптимальний варіант. ПФЛ прийняла правильне рішення провести матч там.

– Чи володієте якоюсь інформацією про суперника?

– Природно. Зокрема ми з ними грали товариський матч, який був останнім на зборах перед стартом весняної частини першості. У ФК «Полтави» добротні футболісти, з багатьма з них я знаком ще по Кіровограду. Отже відомостей у нас вистачає.