Archive for мая 16, 2011

мая 16 2011

Хокей на траві.

В Сумах завершилась Першість України з хокею на траві серед дівчат 1996-97 років народження.

Перша команда „СДЮШОР „Динамо” (тренер Олена МАТВІЄНКО) поступилась збірній Полтавської області (1:3) та команді „СДЮШОР „Динамо-2” (2:11). Третю команду „Динамо” підопічні Н. ВАСИЛЕНКО обіграли з рахунком 5:0, кіровоградський „Колос” – 7:0, сумську ОДЮСШ – 9:0.

„Динамо-2” (тренер Наталія КУКАРІНА) в чотирьох матчах святкували чотири перемогу. Крім першої команди були розгромлені ОДЮСШ (23:0), „Колос” (23:0), і „Динамо-3” (8:0). „Колос” „динамівки” обіграли з рахунком 5:1.

Третя динамівська команда (тренер Наталія ВАСИЛЕНКО) полтавчанкам поступилась з рахунком 1:3, „Колос” та „ОДЮСШ” обіграла – 5:1 та 4:0 відповідно.

Вихованки обласної спортшколи програли матчі своїм землячкам, полтавчанкам (0:21) та кіровоградкам (0:1).

В матчі збірна Полтавської області – „Колос” перемогу з рахунком 21:0 святкували полтавчанки.

В підсумку „золото” першості вибороли вихованки другої команди динамівської спорт школи. „Динамо-1” посіло третє місце. Між сумчанками в підсумковому протоколі „вклинилась” збірна Полтавщини. Четверте місце посіла команда „СДЮШОР „Динамо-3” (варто відзначити, що в третій команді грали дівчата, молодші за суперниць). Команда ОДЮСШ замкнула турнірну таблицю Першості.

мая 16 2011

Футбол.

В Охтирці „Нафтовик” в матчі Першості пропускає від „Сталі” наприкінці першого тайму, відновлює рівновагу на табло на першій компенсованій хвилині (гол на рахунку Сергія МОТУЗА), знов програє на початку другого тайму (на 54-й хвилині Бурнель ОКАНА-СТАЗІ оформив „дубль”), але завдяки удару Артура КАРНОЗИ на 57-й хвилині уникає поразки.

„Дністер” Сергія БІЛОЗОРА (який на полі провів весь матч) в гостях миром розійшовся з „Енергетиком”.

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (І ліга)
Енергетик — Дністер 0:0
Нафтовик-Укрнафта — Сталь 2:2
Нива — Зірка 0:0
Динамо-2 — ФК Львів 1:0
ПФК Олександрія — Арсенал 2:0
Чорноморець — Фенікс-Іллічовець +:-
Геліос — Закарпаття 1:0
Кримтеплиця — Прикарпаття 5:1
М Команда I В Н П М О
1 «ПФК Олександрія» Олександрія 30 20 5 5 53 — 22 65
2 «Чорноморець» Одеса 29 16 9 4 46 — 23 57
3 «Сталь» Алчевськ 30 15 8 7 48 — 27 53
4 «ФК Львів» Львів 30 15 8 7 44 — 25 53
5 «Кримтеплиця» Молодіжне 30 15 7 8 37 — 27 52
6 «Буковина» Чернівці 29 16 4 9 43 — 36 52
7 «Закарпаття» Ужгород 30 15 6 9 47 — 36 51
8 «Динамо-2» Київ 30 13 6 11 34 — 32 45
9 «Нива» Вінниця 30 12 8 10 39 — 39 44
10 «Арсенал» Біла Церква 30 13 5 12 37 — 37 44
11 «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка 30 10 8 12 36 — 39 38
12 «Дністер» Овідіополь 30 8 11 11 36 — 39 35
13 «Титан» Армянськ 29 10 5 14 28 — 36 35
14 «Геліос» Харків 29 9 8 12 29 — 41 35
15 «Зірка» Кіровоград 30 9 6 15 38 — 42 33
16 «Енергетик» Бурштин 30 9 6 15 27 — 41 33
17 «Прикарпаття» Івано-Франківськ 30 3 2 25 24 — 73 11
18 «Фенікс-Іллічовець» Калініно 30 3 2 25 17 — 48 8
мая 16 2011

Футбол.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА СУМИ.

СПАРТАК-КЕРАМЄЯ — ЗМІНА — 10:4

Чемпіонат міста Суми (2011)

Команда І В Н П М`ячі О
1
Спартак-Керамєя
1 1 0 0 10-4 3
2
СКІФ
1 1 0 0 6-0 3
3
Медцентр-БДР
1 1 0 0 3-0 3
4
Вікторія
1 1 0 0 3-1 3
5
СумДУ
1 0 0 1 1-3 0
6
Динамо
1 0 0 1 0-3 0
7
Зміна
1 0 0 1 4-10 0
8
Серж
1 0 0 1 0-6 0
9
СНАУ
0 0 0 0 0-0 0
мая 16 2011

Футбол.

Сумський район (ІІ група)

ЛУЧ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 1:2

СЄВЄР – КАЛИНА – 0:2

ФОП ВОЛНА – ФСК СТЕПАНІВКА-2 – 5:0

ДИНАМО – ФЕНІКС – 2:3

КОЛОС – СИЛА ВОЛІ – 2:8

КОМАНДА І В Н П М`ячі О
1 Сила Волі (В. Пісчане) 2 2 0 0 10-2 6
2 Фенікс (Токарі) 2 2 0 0 5-2 6
3 Олександрія (Кровне) 2 1 1 0 2-1 4
4 ФОП Волна (Хотінь) 1 1 0 0 5-0 3
5 ФСК Степанівка-2 (Степанівка) 2 1 0 1 3-6 3
6 Калина (Косівщина) 2 1 0 1 3-3 3
7 Динамо (В.Вельми) 2 0 1 1 2-3 1
8 Луч (Яструбене) 1 0 0 1 1-2 0
9 Сєвєр (Северінівка) 1 0 0 1 0-2 0
10 ЛПС (Постольне) 1 0 0 1 0-2 0
11 Колос (Підліснівка) 2 0 0 2 2-10 0
мая 16 2011

Футбол.

Сумський район (І група)

Юнаки.

СОКІЛ – ДЕМЕТРА – 1:1

МЕТЕОР – КОСМОС – 2:0

ФСК СТЕПАНІВКА – ГАРАНТ – 1:4

ОЛІМПІК-2000 – СК В.СИРОВАТКА – 0:1

УКРАЇНА-БУДМАКС – ФАКЕЛ – 3:2

Команда І В Н П М`ячі О
1 Гарант (Стецьківка) 3 2 0 1 5-1 6
2 Космос (Сад) 3 2 0 1 4-2 6
3 СК В.Сироватка (В. Сироватка) 2 1 1 0 2-1 4
4 Метеор (Кіндратівка) 3 1 1 1 3-2 4
5 ФСК Степанівка (Степанівка) 3 1 1 1 6-7 4
6 Олімпік-2000 (Червоне) 3 1 1 1 0-1 4
7 Кристал (Низи) 2 1 0 1 1-1 3
8 Україна-Будмакс (Токарі) 2 1 0 1 4-5 3
9 Факел (Чернетчина) 3 0 2 1 4-5 2
10 Деметра (Н. Сироватка) 2 0 1 1 1-2 1
11 Сокол (Пісчане) 2 0 1 1 1-4 1

Дорослі.

СОКІЛ – ДЕМЕТРА – 2:0

МЕТЕОР – КОСМОС – 0:5

ФСК СТЕПАНІВКА – ГАРАНТ – 2:0

ОЛІМПІК-2000 – СК В.СИРОВАТКА – 2:0

УКРАЇНА-БУДМАКС – ФАКЕЛ – 3:0

Команда І В Н П М`ячі О
1 Олімпік-2000 3 3 0 0 11-0 9
2 Космос 3 2 1 0 12-4 7
3 Україна-Будмакс 2 2 0 0 5-0 6
4 ФСК Степанівка 3 2 0 1 4-2 6
5 Сокол 2 1 1 0 5-3 4
6 СК В.Сироватка 2 1 0 1 4-2 3
7 Кристал 2 1 0 1 4-6 3
8 Гарант 3 0 1 2 1-3 1
9 Метеор 3 0 1 2 1-10 1
10 Деметра 2 0 0 2 2-5 0
11 Факел 3 0 0 3 0-14 0