Archive for мая 10, 2011

мая 10 2011

Футбол.

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Юнаки

І тур

СОКІЛ – СК В. СИРОВАТКА – перенос

ОЛІМПІК-2000 – ФАКЕЛ – 0:0

КОСМОС – КРИСТАЛ – 1:0

МЕТЕОР – ГАРАНТ – 0:1

ФСК СТЕПАНІВКА – УКРАЇНА-БУДМАКС – 3:1

ІІ тур

ДЕМЕТРА – КРИСТАЛ – 0:1

КОСМОС – СОКІЛ – 3:0

СК В. СИРОВАТКА – МЕТЕОР – 1:1

ФАКЕЛ – ФСК СТЕПАНІВКА – 2:2

ОЛІМПІК – 2000 – ГАРАНТ — +:-

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Космос (Сад)

2

2

0

0

4-0

6

2

ФСК Степанівка (Степанівка)

2

1

1

0

5-3

4

3

Олімпік-2000 (Червоне)

2

1

1

0

0-0

4

4

Гарант (Стецьківка)

2

1

0

1

1-0

3

5

Кристал (Низи)

2

1

0

1

1-1

3

6

Факел (Чернетчина)

2

0

2

0

2-2

2

7

Метеор (Кіндратівка)

2

0

1

1

1-2

1

8

СК В.Сироватка (В. Сироватка)

1

0

1

0

1-1

1

9

Україна-Будмакс (Токарі)

1

0

0

1

1-3

0

10

Деметра (Н. Сироватка)

1

0

0

1

0-1

0

11

Сокол (Пісчане)

1

0

0

1

0-3

0

Дорослі

І тур

СОКІЛ – СК В. СИРОВАТКА — перенос

ОЛІМПІК-2000 – ФАКЕЛ – 9:0

КОСМОС – КРИСТАЛ – 4:1

МЕТЕОР – ГАРАНТ – 1:1

ФСК СТЕПАНІВКА – УКРАЇНА-БУДМАКС – 0:2

ІІ тур

ДЕМЕТРА – КРИСТАЛ – 2:3

КОСМОС – СОКІЛ – 3:3

СК В. СИРОВАТКА – МЕТЕОР – 4:0

ФАКЕЛ – ФСК СТЕПАНІВКА – 0:2

ОЛІМПІК – 2000 – ГАРАНТ — +:-

Команда

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Олімпік-2000

2

2

0

0

9-0

6

2

Космос

2

1

1

0

7-4

4

3

Україна-Будмакс

1

1

0

0

2-0

3

4

СК В.Сироватка

1

1

0

0

4-0

3

5

Кристал

2

1

0

1

4-6

3

6

ФСК Степанівка

2

1

0

1

2-2

3

7

Сокол

1

0

1

0

3-3

1

8

Метеор

2

0

1

1

1-5

1

9

Гарант

2

0

1

1

1-1

1

10

Деметра

1

0

0

1

2-3

0

11

Факел

2

0

0

2

0-11

0

CuN@4%YKdKot
мая 10 2011

Карате.

12-15 травня 2011 року відбудеться черговий візит до України легендарного майстра карате, володаря 10 Дана Соке ТАКАЮКИ КУБОТА, Президента Міжнародної Асоціації Карате (IKA, Inc), творця стилю Госоку Рю.

У програмі візиту Міжнародний семінар з карате Госоку Рю і Кобудо під керівництвом Соке Куботи, а також традиційні змагання 4-го Європейського Кубка Соке Куботи за участю спортсменів України, Азербайджану, Вірменії, Сербії, Росії і Білорусі.

Фінальна частина турніру відбудеться 15 травня  в легкоатлетичному манежі УАБС. Початок о 10-00. Урочиста частина і фінали о 14-00.