Футзал.

В чемпіонаті міста серед ветеранів в суботу «Ніколь» з рахунком 8:4 перемогла  «Політехік», а «Утьос» святкував перемогу над «Динамо з рахунком 9:7.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА (ВЕТЕРАНИ)

НІКОЛЬ – ПОЛІТЕХНІК – 8:4

УТЬОС – ДИНАМО – 9:7

В неділю ветерани зіграли матчі останнього туру. «Фрунзенець» з рахунком 8:2 обіграв «Утьос». З рахунком 8:5 «Укрросмтал» святкував перемогу над «Політехніком». «Авангард» в ворота «Фортуни» провів чотири м’ячі, натомість пропустив два. «ВМЗ» в ворота «Козацького Валу» в кожному з таймів провів по чотири сухих м’ячі. Закривав футзальний сезон матч «Ніколь» – «Динамо».

В першому таймі вболівальники побачили більше гольових моментів ніж голів – лише раз після стартового свистка футболісти вводили м’яча в гру з центру поля (кращий бомбардир Чемпіонату Олександр ТКАЧЕНКО змусив це зробити гравців «Динамо»). Після перерви Олександр ТКАЧЕНКО та Віктор ПОПОВИЧ рахунок потроїли. За рахунку 3:0 динамівці «розмочили» рахунок – відзначився Михайло ЖИГЛО. Але через кілька хвилин перевага «Ніколі» знов вимірювалась трьома голами – «хет-трік» оформив ТКАЧЕНКО. А фінальну крапку в матчі (і в сезоні) поставив Віктор ПАЦЮК.

10 КОЗАЦЬКИЙ ВАЛ 18 0 1 17 13-141 1

Бронзові нагороди Чемпіонату міста серед ветеранів сезону 2010/11 у віковій категорії «40 років та старше» завоював «Фрунзенець», у віковій категорії «45 років та старше» – «Фортуна». «Срібло» вибороли «ВМЗ» (40+) та «Політехнік» (45+). Абсолютним Чемпіоном міста в черговий раз стала «Ніколь».

По завершенню сезону Чемпіон та призери отримали медалі. Крім того організатори відзначили іменинника дня – Бориса ШУРШИНА. Відомий футболіст, майстер спорту Радянського Союзу на футзальному майданчику зустрів свій черговий день народження.