Archive for апреля 18, 2011

апреля 18 2011

Футбол.

ДЮФЛУ. ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (U-15)

«Єдність» с. Плиски Чернігівська

2:4

«Молодь» Полтава

«ДЮФШ» ФК Ворскла Полтава

1:0

«Геліос» Харків

«Восток» Харків

4:0

«Зміна» Суми

«ХТЗ» Харків

0:1

«Нафтовик» Охтирка

ДЮСШ Конотоп

0:0

ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
# Клуб I В Н П М’ячi Очки
1 «ДЮФШ» ФК Ворскла 12 8 2 2 19-5 26
2 «Зміна» Суми 12 8 1 3 22-13 25
3 «Молодь» Полтава 12 7 2 3 17-9 23
4 «ХТЗ» Харків 12 6 3 3 20-10 21
5 «Восток» Харків 12 5 3 4 23-21 18
6 «Нафтовик» Охтирка 12 4 3 5 14-14 15
7 «Геліос» Харків 12 3 2 7 15-23 11
8 ДЮСШ Конотоп 12 2 5 5 7-21 11
9 ДЮСШ ім. І.Горпинка 12 3 1 8 13-21 10
10 «Єдність» с. Плиски 12 2 2 8 12-25 8

Бомбардири

# Прізвище, Ім’я Клуб Ігор Голи (п)
1 Альхімович Владислав «Восток» Харків 10 8
2 Абєлєнцев Вадим «ХТЗ» Харків 10 7
3 Донченко Дмитро «Геліос» Харків 7 6
4 Шабан Богдан «Зміна» Суми 11 5
5 Петров Максим ДЮСШ ім. І.Горпинка 10 5

ДЮФЛУ. ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (U-17)

«Єдність» с. Плиски Чернігівська

1:0

«Молодь» Полтава

«ДЮФШ» ФК Ворскла Полтава

1:0

«Геліос» Харків

«Восток» Харків

3:0

«Зміна» Суми

«ХТЗ» Харків

1:1

«Нафтовик» Охтирка

ДЮСШ Конотоп

1:1

ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
# Клуб I В Н П М’ячi Очки
1 «Єдність» с. Плиски 12 10 0 2 21-6 30
2 «Молодь» Полтава 12 7 1 4 20-8 22
3 «ДЮФШ» ФК Ворскла 12 7 1 4 22-12 22
4 «Восток» Харків 12 6 2 4 22-15 20
5 «Зміна» Суми 12 6 0 6 19-14 18
6 «ХТЗ» Харків 12 5 1 6 19-25 16
7 «Нафтовик» Охтирка 12 4 4 4 14-10 16
8 «Геліос» Харків 12 4 2 6 10-17 14
9 ДЮСШ ім. І.Горпинка 12 4 1 7 13-20 13
10 ДЮСШ Конотоп 12 0 2 10 4-37 2

Бомбардири

# Прізвище, Ім’я Клуб Ігор Голи (п)
1 Єрмолаєв Олексій «Арсенал» Харків 8 7
2 Горох Станіслав «Нафтовик» Охтирка 9 6
3 Рудик Олександр ДЮСШ ім. І.Горпинка 10 6 (1)
4 Бабинін Сергій «Зміна» Суми 11 5
5 Рудюк Богдан «Восток» Харків 10 5
6 Шекера Максим «Єдність» с. Плиски 10 5
апреля 18 2011

Футбол.

В неділю в матчами за участю двох складів одеського „Чорноморця” було вичерпано програму чергових турів Першості України з футболу серед команд другої (групи „А”) та першої ліг.

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (ІІ ліга, група „А”)

Чорноморець-2 — Скала 2:2

М Команда I В Н П М О
1 «Енергія» Нова Каховка 15 9 4 2 28 — 11 31
2 «Бастіон» Іллічівськ 15 9 3 3 30 — 7 30
3 «Суми» Суми 15 9 3 3 26 — 9 30
4 «МФК Миколаїв» Миколаїв 15 9 2 4 18 — 11 29
5 «Десна» Чернігів 14 8 3 3 25 — 17 27
6 «Єдність» Плиски 15 7 2 6 30 — 12 23
7 «Чорноморець-2» Одесса 15 6 5 4 20 — 13 23
8 «Скала» Стрий 15 6 4 5 19 — 14 22
9 «Динамо» Хмельницький 15 4 3 8 14 — 20 12
10 «Нива» Тернопіль 15 4 1 10 12 — 35 10
11 «Рось» Біла Церква 15 3 0 12 13 — 42 6
12 «Верес» Рівне 14 0 0 14 4 — 48 -3

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (І ліга)

Буковина — Чорноморець 3:0

М Команда I В Н П М О
1 «ПФК Олександрія» Олександрія 26 16 5 5 46 — 22 53
2 «Чорноморець» Одеса 25 14 8 3 40 — 19 50
3 «Сталь» Алчевськ 26 14 6 6 41 — 22 48
4 «ФК Львів» Львів 26 14 6 6 40 — 23 48
5 «Закарпаття» Ужгород 26 14 6 6 44 — 29 48
6 «Буковина» Чернівці 25 13 4 8 39 — 32 43
7 «Нива» Вінниця 26 11 7 8 33 — 33 40
8 «Динамо-2» Київ 25 11 6 8 32 — 26 39
9 «Арсенал» Біла Церква 26 11 5 10 33 — 32 38
10 «Кримтеплиця» Молодіжне 24 11 5 8 24 — 23 38
11 «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка 26 9 6 11 32 — 34 33
12 «Титан» Армянськ 26 9 5 12 25 — 30 32
13 «Геліос» Харків 25 8 6 11 26 — 35 30
14 «Дністер» Овідіополь 26 7 8 11 31 — 36 29
15 «Енергетик» Бурштин 26 8 4 14 25 — 40 28
16 «Зірка» Кіровоград 26 8 3 15 33 — 40 27
17 «Прикарпаття» Івано-Франківськ 26 3 2 21 22 — 59 11
18 «Фенікс-Іллічовець» Калініно 26 3 2 21 17 — 48 8
апреля 18 2011

Футзал.

Студентська ліга м. Суми

“СКІФ” — “СДПУ” — 5-2

“СумДУ” — “СКІФ-2” — 10-1

“СумДУ-ДМО” — CумДУ-2 — 4-13

„Машколедж” — “НУВС” — 9-9

“СКІФ” — “НУВС” — 9-3

„СДПУ” — „СНАУ” — +:-

м Команда І В Н П Р/М О
1 СумДУ 18 17 0 1 157 38 51
2 СКІФ 18 14 1 3 111 49 43
3 УАБС 17 14 0 3 131 61 42
4 СНАУ 19 9 3 7 133 119 30
5 СКІФ-2 19 10 0 9 63 61 30
6 Машколедж 18 7 1 10 80 104 22
7 СумДУ-2 18 6 2 10 74 76 20
8 СДПУ 18 6 1 11 78 100 19
9 СумДУ-ДМО 18 6 1 11 100 148 19
10 НУВС 20 2 4 14 97 190 10
11 Зміна 19 2 1 16 72 156 7