Футзал.

В матчі Першості України з футзалу „СумДУ” на своєму паркеті пропускає від „Планети-НУХТ” вже на другій хвилині. Але в підсумку святкує перемогу з рахунком 12:5.

На третій хвилині матчі Едуард ОЖОГ відновив рівновагу на табло, а на п’ятій Руслан ОСТРОГА виводить студентів вперед. На перерву команди пішли за рахунку 6:2 на користь команди Сергія ПЄСОЦЬКОГО – в складі сумчан відзначились Валерій КАРАЦЮБА (двічі), Андрій БУРДЮГ та Віталій КОЛЄСНІК, в воротах „студентів” свій автограф залишив вихованець сумського футболу, екс-гравець „СумДУ” Віталій ЛІСНИЧЕНКО.

Після відпочинку відлік своїм голам в цьому матчі відкрили Володимир САЄНКО (2), та Ярослав ПЄСОЦЬКИЙ, Валерій КАРАЦЮБА оформив „покер”, а Руслан ОСТРОГА – „дубль”.