Футбол.

Федерація футболу Сумщини… Перезавантаження. Майже повне.

29-го березня пройшла звітно-виборча конференція обласної федерації футболу. З 60 делегатів, обраних на конференцію, з’явились всі 100%. Стартувала конференція відеоглядом діяльності Федерації за останні 4 роки. Дивно, але в досягнення федерації були віднесені навіть заходи, до якої вона не мала жодного відношення.

Після 45 хвилинного відеофільму делегати заслухали звіт голови (короткий переказ вищепоказаного), звіт КРК обговорили звіти та визнали роботу ФФС за останні 4 роки «задовільною»…

Далі почалось те, заради чого всі зібрались – обрання голови ФФС. На посаду головного футбольного функціонера Сумщини претендували шестеро – Василь БЄРШОВ (заступник голови ФФС), Олександр ЄЛШАНСЬКИЙ (голова федерації міні-футболу області), Андрій ГРЕК (Директор ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»), Микола ЖЄЛЕЗНИЙ (діючий Голова Федерації), Сергій НАУМЕНКО (Генеральний директор ТОВ «Інвестор-96») та Юрій ЧМИРЬ (голова Сумської ОДА). Вже під час представлення програм четверо з кандидатів (двоє однопартійців губернатора ГРЕК та НАУМЕНКО і БЄРШОВ та ЄЛШАНСЬКИЙ) зняли свої кандидатури на користь Юрія ЧМИРЯ. Микола ЖЄЛЕЗНИЙ обмежився заявою про те, що вибори мають бути альтернативними (хоча на той момент С. НАУМЕНКО ще числився кандидатом на посаду Голови ФФС) і додав, що його пропонують 10 колективних членів Федерації тож він не може знехтувати цією довірою. Юрій ЧМИРЬ коротко представив своє бачення розвитку футболу Сумщини на 2011-2014 роки, яку (за словами очільника області) він написав напередодні.

Голосувати за голову вирішили відкрито. В підсумку Микола ЖЄЛЕЗНИЙ набрав 19 голосів делегатів, Юрій ЧМИРЬ – 37.

Після цього пройшли вибори заступників новообраного Голови. З минулого складу замів залишилось лише двоє – Володимир ГОНЧАРЕНКО та Василь БЄРШОВ. Першим заступником став Андрій ГРЕК, заступниками Сергій НАУМЕНКО, Владислав КРАМАР, Андрій КОНЕНКО та Андрій ПРОХОРОВИЧ.