Індорхокей. КЕЧ-2011.

В останньому матчі групового етапу «Сумчанка» зустрічалась з «Гінтрою».

Все починалось більш ніж добре. Вже дебюті матчу Марина ХІЛЬКО відкриває рахунок в матчі. Але за хвилину рахунок на табло знову рівний. А ще через пару хвилин в рахунку ведуть вже литовки. В середині першого тайму іх перевага вимірюється вже двома голами. Більше в першому таймі команди не забивали.

На початку другої половини матчу Богдана САДОВА скорочує відставання. Але «Гінтра» знов уходить у відрив. На 28-й хвилині «Сумчанка» знімає воротаря і випускає шостого польового. І це приносить дивіденди. Українки заробили малий кутовий, і хоч не з першого разу (Богдана САДОВА) але змогли пробити кіпера литовської команди (Галина ГЛИНЕНКО). Для проходу в півфінал не вистачало одного гола. І гол був, але в ворота «Сумчанки»… 5:3 – не на нашу, нажаль, користь…