Індорхокей.

Сьогодні в Німеччині стартував розіграш Кубку Європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд. Україна на турнірі представлена муніципальним спортклубом «Сумчанка».

На початку місяця майже в цьому ж складі підопічні Світлани МАКАЄВОЇ брали участь в чемпіонаті світу. І ось новий старт – тепер в клубному євротурнірі. І стартувала «Сумчанка» перемогою над італійським клубом «Лорензоні». Вже на четвертій хвилині матчу Яна ВОРУШИЛО вперше змусила воротаря італійок діставати м’яча з сіткі воріт. На шістнадцятій хвилині рахунок подвоїла Богдана САДОВА. А на останній хвилині першого тайму Яна ВОРУШИЛО оформила дубль.

На другій хвилині другої половини матчу італійки скоротили відставання.але не пройшло і п’яти хвилин і перевага «Сумчанки» знов вимірюється трьома м’ячами – третій гол в цьому матчі на свій рахунок записала Яна ВОРУШИЛО. На тридцять четвертій хвилині Яна забила вчетверте. А через хвилину Богдана САДОВА оформила дубль, а ще через пару хвилин – «хет-трік», а на останній хвилині зустрічі – «покер». В підсумку 8:1 на користь «Сумчанки».