Індорхокей.

В польському місті Познань сьогодні стартував чемпіонат світу з індорхокею.

На світовій першості Україна представлена виключно вихованками сумської школи хокею на траві. Стартували наші дівчата матчем проти команди Аргентини. Південноамериканок підопічні Світлани МАКАЄВОЇ перемогли з рахунком 2:1. В першому таймі вже на сьомій хвилині українки відкрили рахунок в матчі – при розіграші малого кутового лідер збірної Марина ВІНОГРАДОВА посилає м’яча в сітку воріт аргентинок. Розігравши один зі своїх малих кутових суперниці відновили статус-кво. Але останнє слово в цьому матчі було за нашими дівчатами – 2:1 на користь збірної України (на останні хвилині матчу знов відзначилась Марина ВІНОГРАДОВА).

Завтра на наших дівчат чекають два поєдинки – проти національних збірних Австрії та Казахстану.