Футзал.

Команда Сумського державного університету провела перший домашній матч Чемпіонату України з футзалу серед вищих навчальних закладів – повідомляє сайт клубу. До цього гравці “СумДУ” в другому турі в Слов’янську зіграли внічию з командою “Єнакієвець-Славунівер”, а матч третього туру проти команди “КПУ-Спартак” не відбувся через відмову запорізької команди від виїзду до Сум. В результаті – сумській команді була зарахована технічна перемога. Таким чином, перед звітним матчем сумчани з чотирма очками в активі розташовувалися на другій позиції в турнірній таблиці, відстаючи від студентів із Слов’янська лише за додатковими показниками. Гості – луганський „Універ-ЛТК” – з трьома очками посідали третє місце.

В середу і господарі, і гості грати активно почали з перших хвилин. Моменти створювалися біля обох воріт. Першим же поздоровлення партнерів приймав Андрій Бурдюг на восьмій хвилині. Після сильного удару м’яч, ударившись об щаблину, відскочив в лінію воріт, але Андрій випередив суперника на добиванні. Паритет був відновлений через три хвилини – гол на свій рахунок записав Воронько. До перерви більше голів глядачі так не побачили.

У другому таймі не пройшло і двох хвилин, як після удару Руслана Остроги м’яч знов опинився в сітці воріт “Універ-ЛТК”. І після цього луганці зуміли зрівняти рахунок – свій другий гол на 32-ій хвилині забив Воронько. На 31-ій хвилині в пасиві команди з Луганська було вже п’ять фолів. А до закінчення матчу гравці “Універ-ЛТК” сфолили ще тричі. Двічі гравці „СумДУ” зуміли за це покарати суперника, реалізувавши дабл-пенальті. Зробили це Віталій Колесник на 32-ій і Володимир Саєнко на 33-ій хвилинах. А ось Євген Чередник своїм шансом не скористався. На 39-ій хвилині шостий фол “заробила” і наша команда. Але Василенко пробив мимо воріт. Розуміючи, що втрачати вже нічого, в останні дві хвилини луганці стали грати з п’ятим польовим гравцем. І були покарані – в одному з епізодів Віталій Колесник зумів перехопити м’яч і відправити його через весь майданчик в порожні ворота. За хвилину, яка залишалася до кінця матчу, гості зуміли скоротити розрив в рахунку до двох м’ячів. Гол забив Максим Щербина, який підключився до атаки своєї команди. У результаті – перемога з рахунком 5:3 і «СумДУ» виходить на перше місце в турнірній таблиці групи „Б” Чемпіонату України серед ВНЗ.