Футбол.

Сергій БІЛОЗОР зіграв проти учасника Ліги Європи. Овідіопольський «Дністер» (за який виступає Сергій) провів свій перший контрольний поєдинок в рамках нинішнього зимового антракту. Суперником підопічних Андрея Пархоменко виступив десятиразовий чемпіон Молдови, недавній учасник групової стадії Ліги Європи – тирасполський «Шериф». Зустріч, що пройшла в манежі спортивного комплексу «Шериф», завершилася перемогою господарів поля з мінімальним рахунком 1:0. Автором переможного м’яча у складі найтитулованішої команди Молдови виявився Сергій Георгієв, який вразив ворота суперника на 7-ій хвилині.

До речі, з огляду на те, що команда втратила багато часу при проходженні на кордоні митного контролю, делегація овідіопольського клубу прибула на гру лише за 30 хвилин до початку зустрічі.

Наступний спаринг у овідіпольського клубу запланований на суботу, 22 січня. Цього дня в манежі спорткомплексу «Шериф» «Дністер» зіграє проти ФК «Тирасполь».