Футзал.

В п’ятницю, у всесвітній день футболу, в манежі банківської академії пройшов товариський матч, присвячений цьому святу. На паркет вийшли дві збірні команди – банківсько-бізнесова збірна «Ощадбанк-Автолюкс» та збірна силовиків «МВС-СБУ». Рахунок в матчі відкрили «силовики» – нулі на табло вперше змінились після удару Олександра ЄЛШАНСЬКОГО-молодшого. Проте невдовзі Сершій ШАТЬОРНИЙ відновив рівновагу. До перерві глядачі побачили ще чотири голи і на перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь збірної «Ощадбанку-Автолюксу».

Після відпочинку футболісти знов подарували глядачам видовишний та напружений футбол. Але фінальна сирена зафіксувала перевагу бізнесово-фінансової збірної з перевагою в один м’яч.

Ощадбанк-Автолюкс – МВС-СБУ

6:5

Голи: ШАТЬОРНИЙ, КАРАЦЮБА, КОВАЛЕНКО, ЗАХАРЧЕНКО (2), СТРИБАК – ЄЛШАНСЬКИЙ-мол., ПЄТРАКОВ (3), ОСТРИВНИЙ.