Футзал.

«Локо» – «Діна»: Харків рулить.

У Харкові місцевий футзальний «Локомотив» (за який нині виступає екс-гравець сумського «СумДУ» Микола БЕЛОЦЕРКОВЕЦЬ) провів два товариські матчі проти титулованого російського клубу «Діна» (Москва). У першому матчі Фортуна була на боці господарів – 6:4.

Святкували перемогу харків’яни і після закінчення другого матчу. У першому таймі суперники не змогли підібрати ключі до воріт один одного, а після перерви ключовим став епізод, що стався на 32-ій хвилині. Гравець «Діни» АБРАМОВ лише за допомогою порушення правил зупинив вихід Сергія ЖУРБИ віч на віч з голкіпером. Арбітри розцінили це як фол останньої надії, а вже через декілька секунд «залізничники» змогли реалізувати більшість – гол на рахунку Віталія КІСЕЛЬОВА.