Баскетбол.

В баскетбольний центр «Олімп» повернувся баскетбол. В неділю тут визначився володар «Кубка губернатора» серед аматорських команд.

Вісім команд з Сум, Шостки, Конотопа, Глухова три дні на паркеті БЦ «Олімп» билися за Кубок голови ОДА.

Почали кубковий похід команди з групового етапу. В підсумку в групі «А» сумський «9-й Квартал» посів перше місце, команда «СумДУ» – друге, сумські «Старікі»- третє, а „Шостка” – четверте місце.

У групі «Б» команди розташувалися в такій последовательності: «Олімп» (Конотоп), «Глухів», «К-9» (Суми) та «СНАУ».

В фіналі переможці в групах розіграли головний трофей турніру. „Олімп” „Кварталу” не підкорився. У першій чверті конотопчани відірвалися від сумчан на 11-ть пунктів – 24:13. На велику перерву «Олімп» пішов маючи 26 пунктів переваги – 57:31. У третій чверті матчу Конотоп дозволив собі розслабиться і перед останнім ігровим відрізком збільшив перевагу всього на 2 очки – 76:48. У останньої десяти хвилинці команди розписали мирову і матч закінчився з рахунком 99:71 на користь «Олімпу». Відзначимо, що у складі «Кварталу» більше половини очок (39 з 71) на рахунку Олексія ТАШКИНОВА. Бронзові нагороди у втішному фіналі вибороли баскетболісти «СумДУ».