Футбол.

В середу в Краснопіллі сумський «СНАУ-Автолюкс» і конотопський «Шахтар» розіграли «Суперкубок Сумщини – Кубок Михайла ФОМЕНКА». Саме ці клуби на початку місяця в Конотопі розіграли «Кубок Сумщини». Нагадаємо, що тоді суперники не змогли виявити сильного ні в основне, ні в додатковий час – 120 хвилин гри закінчилися з рахунком 2:2. У серії післяматчевих пенальті Фортуна посміхнулася команді з Конотопа.

Аналогічно розвивалися події в суперкубковому матчі. Спочатку після рикошету від свого ж гравця м’яч влетів у ворота сумчан. За лічені хвилини до закінчення основного часу Віталій ЗАХАРЧЕНКО переводить гру в овер-тайм. У додатковий час команди не забивали і знов для виявлення сильного довелося проводити футбольну лотерею. І знов футбольна Фортуна посміхається «гірникам» – 6:5 в їх користь. І до «Кубка Сумщини-2010» конотопчани додають і «Супекубок».