Футбол.
3-го вересня в Білопіллі в сьомий раз розіграли “Кубок Бориса ШУРШИНА”. Цього року за трофей бороллись збірні Білопілльського та Недригайлівського районів та “Фрунзенець-НТСУ”. Переможцем стала команда “Фрунзенець-НТСУ” в складі якого на поле виходив сам Барис Шуршин.
Зб. Білопільского району – Зб. Недригайлівського району – 1:2
“Фрунзенець-НТСУ” – Зб. Білопільского району – 2:0
Зб. Недригайлівського району – “Фрунзенець-НТСУ” – 1:2