Футбол.

Днями в рамках підготовки до матчу другого туру Чемпіонату України з харківським «Металістом» ПФК «Севастополь» провів тренувальну гру, в якій взяли участь футболісти основного складу команди, а також гравці, прибулі до Севастополя на перегляд.

Серед них і вихованець сумського футболу Сергій Білозор. Команди зіграли чотири тайми по 15 хвилин. В ході зустрічі гравцям дозволялося робити не більше двох торкань м’яча.

Склади команд:

“Зелені”: Сокоренко (Литовка), Бредун, Білозор, Шевелюхин, Піскун, Шугладзе, Ференчак, Меметов, Ківа, Салхі, Плешаков.

“Помаранчеві”: Марущак, Комірок, Степанов, Гололобов, Гошкодеря, Кравців, Нудний, Поліщук, Жабокріцкий, Зборовський, Шевчук.

“Помаранчеві” по ходу матчу вели в рахунку з рахунком 2:0, але в підсумку програли – 3:2 на користь «зелених». За наявною інформаціїю Сергій Білозор продовжить свою кар’єру в “Севастополі”.