Archive for июня 17, 2010

июня 17 2010

Футбол. Чемпіонат та Першість області.

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

“СНАУ-Автолюкс” — ФК“Факел” — 1-3

“ОНПР-Укрнафта” — ФК “Кролевець” — 2-0

“Надія” — ФК “Ромен” — 2-7

І В Н П Мз Мп О
1 «ОНПР-Укрнафта» Охтирский р-н 2 2 0 0 3 0 6
2 «ФК Ромен» Ромни 2 1 0 1 7 3 3
3 «СНАУ-Автолюкс» Суми 2 1 0 1 4 3 3
4 «Факел» Дружба 2 1 0 1 3 2 3
5 «Шахтар» Конотоп 1 1 0 0 1 0 3
6 «Надія» Тростянець 2 1 0 1 8 9 3
7 «Ромни-Інвест» Роменський р-н 1 0 0 1 0 3 0
8 «ФК Кролевець» 2 0 0 2 2 8 0

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

Північ

“Спартак” — ”Десна” — 3-1

“Харчовик” —  ФК “Шостка” — 1-0

І В Н П Мз Мп О
1 «Спартак» Глухів 2 2 0 0 5 2 6
2 «Харчовик» Коноторпський р-н 2 1 0 1 2 2 3
3 «ФК Шостка» 2 1 0 1 4 2 3
4 «Десна» С. Будський р-н 2 0 0 2 2 7 0

Південь

“Деметра-Аквітан” — ФК “Краснопілля” — -:+

“Динамо – Полісся” — “Ротакс – Аляска” —  4:1

І В Н П Мз Мп О
1 «Динамо-Полісся» Суми 2 2 0 0 8 2 6
2 «ФК Краснопілля» 2 1 0 1 5 3 3
3 «Іскра» Недригайлов 1 0 1 0 0 0 1
4 «Ротакс-Аляска» Л.Долина 2 0 1 1 0 5 1
5 «Деметра-Аквітан» Н.Сироватка * 1 0 0 1 0 3 0

* — «Деметра-Аквітан» Н.Сироватка знялась з участі в Першості

июня 17 2010

Футбол. Першість та кубок сумського району.

1 група

5 тур
СОКІЛ 1:2 СК В. СИРОВАТКА
ГАРАНТ 1:3 ОЛІМПІК
ФК СТЕПАНІВКА 0:2 КОСМОС
ФАКЕЛ 1:2 КРИСТАЛ
УКРАЇНА-БУДМАКС 4:1 ФК Н. СИРОВАТКА
КОЛОС 1:0 МЕТЕОР
І ПЕР Н ПОР З П О
1 «=» УКРАЇНА-БУДМАКС (ТОКАРІ) 5 5 0 0 24 6 15
2 «=» ОЛІМПІК (ЧЕРВОНЕ) 5 4 0 1 15 7 12
3 «+3″ КОСМОС (САД) 5 3 0 2 16 7 9
4 «+3» СК В. СИРОВАТКА 5 3 0 2 10 13 9
5 «-1» ФК СТЕПАНІВКА 5 2 2 1 7 4 8
6 «-2» МЕТЕОР (КІНДРАТІВКА) 5 2 1 2 6 6 7
7 «-2» СОКІЛ (Н.ПІСЧАНЕ) 5 2 1 2 15 11 7
8 «+2» КРИСТАЛ (НИЗИ) 5 1 2 2 11 13 5
9 «+2» КОЛОС (ПІДЛІСНІВКА) 5 1 2 2 4 12 5
10 «-2» ГАРАНТ (СТЕЦКІВКА) 5 1 1 3 10 16 4
11 «-2» ФК Н. СИРОВАТКА 5 1 0 4 3 19 3
12 «=» ФАКЕЛ (В.ЧЕРНЕТЧИНА) 5 0 1 4 9 16 1

Юнакі

5 тур
СОКІЛ 3:0 СК В. СИРОВАТКА
ГАРАНТ 4:1 ОЛІМПІК
ФК СТЕПАНІВКА 3:0 КОСМОС
ФАКЕЛ 2:1 КРИСТАЛ
УКРАЇНА-БУДМАКС 0:0 ФК Н. СИРОВАТКА
КОЛОС 1:1 МЕТЕОР
І ПЕР Н ПОР З П О
1 «=» ФК СТЕПАНІВКА 5 5 0 0 18 4 15
2 «=» ФАКЕЛ (В.ЧЕРНЕТЧИНА) 5 4 1 0 14 3 13
3 «=» СОКІЛ (Н.ПІСЧАНЕ) 5 4 1 0 11 3 13
4 «+1» ГАРАНТ (СТЕЦКІВКА) 5 4 0 1 11 4 12
5 «-1» КОСМОС (САД) 5 3 1 1 7 6 10
6 «+3» СК В. СИРОВАТКА 5 2 0 3 3 7 7
7 «+1» УКРАЇНА-БУДМАКС (ТОКАРІ) 5 2 1 2 4 5 5
8 «-2» ОЛІМПІК (ЧЕРВОНЕ) 5 1 1 3 6 11 4
9 «+1» ФК Н. СИРОВАТКА 5 0 2 3 3 6 2
10 «-1» КРИСТАЛ (НИЗИ) 5 0 1 4 4 11 1
11 «=» МЕТЕОР (КІНДРАТІВКА) 5 0 1 4 4 17 1
12 «=» КОЛОС (ПІДЛІСНІВКА) 5 0 1 4 2 10 0

2 група

5 ТУР
ЛЕГІОН 1:3 МОЛОДЬ
ЛУЧ 1:0 ОЛЕКСАНДРІЯ
ФЕНІКС 1:1 СУПУТНИК
І ПЕР Н ПОР З П О
1 «=» ЛУЧ (ЯСТРУБЕНЕ) 4 4 0 0 14 3 12
2 «=» СУПУТНИК (СТЕПАНІВКА) 5 3 1 1 14 10 10
3 «+1» ФЕНІКС (ТОКАРІ) 4 2 1 1 14 4 7
4 «-1» ДИНАМО (В.ВЕЛЬМИ) 4 2 0 2 10 10 6
5 «=» ОЛЕКСАНДРІЯ (РУДНІВКА) 4 2 0 2 8 7 6
6 «+1» МОЛОДЬ (БЕЗДРИК0 5 1 0 4 6 20 3
7 «-1» ЛЕГІОН (ЮНАКІВКА) 4 0 0 4 6 18 0

Кубок

1/4 фіналу. Матчі-відповіді.

КРИСТАЛ — ФК СТЕПАНІВКА — 3:1 (перший матч 0:2)

ФАКЕЛ — ОЛІМПІК — 2:1 (1:6)

ДЕМЕТРА — СОКІЛ – 0:3 (2:4)

СК В. СИРОВАТКА — УКРАЇНА-БУДМАКС 0:3 (0:4)