Хокей.

хокейНа календарний матч проти «Донбасу» ХК «СДЮСШОР-Ворони» не з’явилися без поважних причин і у відповідності до Регламенту чемпіонату сумській команді було зараховано технічну поразку (0:5). Відповідно команді «Донбас» зараховано технічну перемогу (5:0) з нарахуванням 3 очок. Таким чином обидві команди завершили свої виступи у регулярному чемпіонаті і розпочали підготовку до кваліфікаційного раунду за право виходу до плей-офф. «СДЮСШОР-Ворони» в Херсоні помірялись силами з «Дніпром». Перший матч серіїї до двої перемог «Ворони» з рахунком 14:2 (сім голів на свій рахунок записав Володимир ЧЕРДАК).

Євген Гладченко («СДЮСШОР-Ворони»):

Наша команда «молодша» за суперника, тому ми грали швидше. Вже на 21-й секунді ми відкрили рахунок, а до 10-ї хвилини вели 4:0. При цьому ми грали не в оптимальному складі: Савченко, Рябенький та Бобовников знаходяться на навчально-тренувальному зборі юніорської збірної, а капітан команди Олександр Панченко зможе нам допомогти лише після 13 березня. Гра була жорсткою, але без зайвих грубощів. Судячи з гри «Дніпра», Дивізіон В слабший за наш. Але херсонці молодці, що зібрали команду і виступають в національному чемпіонаті. Знаю, що в Херсоні підростає хороше покоління 1995 р.н. Тож у команди «Дніпро» є майбутнє. Хокей в південному регіоні потрібно розвивати і, гадаю, з часом у них все буде добре.

Другий матч сумчани виграли з рахунком 6:1 і в чвертьфіналі зустрінуться з ХК «Сокіл».