Карате.

Успішно виступила Сумська команда на десятому Чемпіонаті України з карате, який зібрав близько дев’ятсот  учасників з двадцяти однієї області країни. Ці змагання стали останнім іспитом перед Чемпіонатом Європи, який відбудеться на початку квітня в Португалії. На рахунку збірної нашої області дві золоті і дві бронзові медалі. Впевнено підтвердила свій клас член збірної команди України студентка інституту фізкультури МАРІЯ БОНДАРЕНКО яка виборола 1 місце в жіночому куміте (вагова категорія до 55 кг). Перемогу в категорії до 65 кг у чоловіків і звання Майстра Спорту України завоював ВІТАЛІЙ ГУТЕНКО. АРТУР ВОЛИНСЬКИЙ став бронзовою призеркою в контактному кумі те. Ще одну бронзу в куміте до 65 кг завоював РУСЛАН ЗАЙЦЕВ (Шосткинськая федерація бойових мистецтв).