Футбол.

2 березня на заключному учбово-тренувальному зборі у Криму футболісти команди «Нафтовик-Укрнафта» провели ще один контрольний матч. На цей раз їх суперником був «Дністер» з Овідіополя, з яким Охтирці, менше чим через місяць, проведуть календарну гру першості. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Не одну нагоду відкрити рахунок мали як і футболісти «Дністера», так і підопічні Сергія Шевченка. Тільки Роман Каракевич втратив три стовідсоткових можливості послати м’яч у сітку воріт. Та на перерву команди пішли без забитих м’ячів. Другий тайм, у якому перевагою володіли нафтовики, став бенефісом півоборонця Михайла Юрченка, який забив два красивих голи зі штрафних ударів на 71-й та 74-й хвилинах, що й принесло перемогу охтирській команді з рахунком 2:0.

Наступний і останній контрольний матч під час цього етапу підготовки в Криму футболісти «Нафтовика-Укрнафта» планують провести у Калініно 5 березня з МФК «Миколаїв». Після цього команда повернеться до Охтирки, де й продовжить підготовку до першого календарного матчу першості.