Кік-боксинг.

В Харкові пройшов Чемпіонат України серед спортивних шкіл з кікбоксінгу. П’ятсот юнаків та дівчат (92-го-93-гороків народження) з 22 регіонів України зібрав цей турнір. Сумський регіон був представлений вихованцями обласною ДЮСШ єдиноборств. Срібним призером в своїй ваковій та віковій категоріях в розділі фул-контакт став Дмитро ЗАХАРЧЕНКО. «Золото» в розділі фул-контакт та «срібло» в лоу-кік виборов Емін БАБАЄВ. Переможцем в «лоу-кук» та срібним призером в «фул-контакт» став БАБАЄВ Гасан. Дворазовим Чемпіоном (в цих же розділах) став Іван РАДОСТАЄВ. Дві бронзові медалі (в розділах фул-контакт та лоу-кік ) привіз до Сум Віталій САЛИГА. Бронза в «лоу-кік» в активі Олександра НІКОЛЕНКА в категорії 60 кг. А вже в категорії до 63,5 кг. в розділі лоу-кік Олександр в запеклому поєдинку з дончанином Віктором ЧЕБОТАРЬОВИМ взяв реванш за програш в попередній ваговій категорії та став чемпіоном України серед спортивних шкіл, підтверджуючи звання КМСУ. До цього варто додати четверте місце Олександра СЕРГІЄНКА, 6-те місце Руслана ЛИТВИНЕНКО та четверте місце сумської ОДЮСШ єдиноборств в загальнокомандному заліку.