Archive for декабря, 2009

декабря 28 2009

Чемпіонат та Першість міста з футзалу.

В Чемпіонаті міста Суми в матчі «Ощадбанк» — «СумДУ», який мав відбутись 19-го грудня, технічна перемога була зарахована «банкірам». В суботу, що минула, команди вищої ліги зіграли матчі восьмого туру.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА

УАБС

4:3

Рятівник

Динамо

3:1

СКІФ

СНАУ

3:6

Ощадбанк

СумДУ

2:1

Вікар

Рятівник

2:0

Суми

Першу половину сезону на першому місці завершив «Ощадбанк». На крок відстають студенти державного університету та банківської академії. На четвертій позиції «Динамо», на п’ятій – «СКІФ». На дві сходинки піднявся «Рятівник». Крок назад зробили «СНАУ» та «Вікар». Замикає таблицю футбольний клуб «Суми».

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Ощадбанк

8

7

1

0

40

15

22

2

СумДУ

8

6

0

2

23

10

18

3

УАБС

8

6

0

2

37

22

18

4

Динамо

8

5

0

3

25

16

15

5

СКІФ

8

3

1

4

22

26

10

6

Рятівник

8

2

1

5

17

30

7

7

СНАУ

8

1

2

5

21

31

5

8

Вікар

8

1

2

5

14

26

5

9

ФК Суми

8

1

1

6

18

41

4

Кращі бомбардири

Євген Петраков (УАБС) – 13

Сергій Шатьорний (Ощадбанк) – 12

Андрій Бурдюг (СумДУ) – 9

Євген Коваленко (УАБС) – 9

ПЕРШІСТЬ МІСТА (перша ліга)

Будмакс

6:4

Компсервис

СДПУ

5:6

Машметал

Деми Лун

4:1

СумДУ-2

Автолюкс

5:3

Пісчане-Надра

Азарт 2007

1:10

Вікторія

команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Вікторія

5

5

0

0

29

7

15

2

Будмакс

5

4

0

1

26

20

12

3

СумДУ-2

5

3

1

1

18

11

10

4-8

Автолюкс

5

2

0

3

16

19

6

4-8

Азарт-2007

5

2

0

3

9

22

6

4-8

Демі Лун

5

2

0

3

13

14

6

4-8

Машметал

5

2

0

3

23

29

6

4-8

СДПУ

5

2

0

3

19

19

6

9

Компсервіс

5

1

1

3

19

21

4

10

Пісчане-Надра

5

1

0

4

14

24

3

ПЕРШІСТЬ МІСТА (друга ліга, група «А»)

Серж

5:2

Фортуна-СумДУ

Сироватка

3:3

Інваспорт

Четверта влада

2:8

Олимпік

Профтел

2:1

СТВ
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Олімпік

5

5

0

0

26

12

15

2

Серж

5

4

0

1

15

3

12

3

Профтел

4

2

1

1

8

6

7

4

СТВ

5

2

1

5

14

9

7

5

Фортуна-СумДУ

4

2

0

2

22

14

6

6

Рона

4

1

1

2

15

11

4

7

Інваспорт

4

1

1

2

11

18

4

8

Сироватка

5

0

1

4

10

33

1

9

Четверта Влада

4

0

1

3

7

22

1

ПЕРШІСТЬ МІСТА (друга ліга, група «Б»)

Друзі

0:5

Локомотив

МОБ Машметал

3:4

Аваль

Сумські чиновники

2:1

Паритет

Гідромаш

7:5

Хімік
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

МОБ Машметал

5

4

0

1

17

8

12

2

Стандарт

4

4

0

0

15

7

12

3

Аваль

4

3

0

1

16

8

9

4

Сумські Чиновники

4

2

0

2

13

11

6

5

Парітет

5

2

0

3

14

11

6

6

Друзі

5

1

1

3

8

20

4

7

Хімік

5

1

1

3

13

24

4

8

Локомотив

4

1

0

3

11

13

3

9

Гідромаш

4

1

0

3

10

15

3

ЧЕМПІОНАТ МІСТА (ветерани)

Ніколь

7:4

Козацький Вал

ВМЗ

6:1

Фрунзенець

Фортуна

3:2

Вікторія

Пресинг-2000

2:0

Динамо
команда

і

пер

ніч

пор

заб

про

очки

1

Ніколь

4

4

0

0

26

11

12

2

ВМЗ

5

4

0

1

28

13

12

3

Фрунзенець

4

3

0

1

17

11

9

4

Фортуна

5

2

0

3

16

13

6

5

Вікторія

4

2

0

2

20

11

6

6

Пресинг-2000

5

1

0

4

14

40

3

7

Динамо

4

1

0

3

6

13

3

8

Козацький Вал

5

1

0

4

11

26

3

декабря 22 2009

Індорхокей.

Муніципальний хокейний клуб „Сумчанка” посів друге місце на „Кубку Жальгірису”. Міжнародний турнір в Шауляї зібрав шість команд. „Сумчанка” в групі посіла друге місце обігравши молодіжну збірну Литви та поступилась ХФТК з Вільнюсу. В півфіналі „Сумчанка” перемогла чемпіона Литви, а в матчі за перше місце поступилась нещодавньому супернику в турнірі „Підмосковні Вечори” – клубу з білоруських Смолевічів.

КУБОК ЖАЛЬГІРІСУ

Шуляй, Литва

Груповий етап

СУМЧАНКА – МОЛОДІЖНА ЗБІРНА ЛИТВИ

7:1

СУМЧАНКА – ХФТК (ВІЛЬНЮС)

2:4

ПІВФІНАЛ

СУМЧАНКА – ГІНТРА (ШАУЛЯЙ)

6:4

ФІНАЛ

СУМЧАНКА – ВІКТОРІЯ (СМОЛЕВІЧІ)

5:7

декабря 22 2009

Футзал. Чемпіонат та Першість України.

В Першості України з футзалу в матчі «Водник-Спартак»- «СумДУ» вже на першій хвилині матчу гол в ворота господарів забив Андрій БУРДЮГ. До завершення матчу рахунок на табло вже не мінявся. На своєму паркеті перемогу святкував шосткінський «Імпульс».

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ (схід)

«Водник-Спартак»

0:1

«СумДУ»

ДЮСШ 5

4:1

«Луг.Т.К.-2»

«Імпульс«

6:4

«Титан-Зоря»

«Кобра»

3:6

«АРПІ


1

=

«АРПІ»

7

16

2

+2

ДЮСШ 5

6

11

3

+2

«СумДУ»

6

10

4

-2

«Луг.Т.К.-2»

7

9

5

-2

«Водник-Спартак»

6

8

6

+1

«Імпульс»

6

7

7

-1

«Титан-Зоря»

7

6

8

=

«Кобра»

5

1

В вищій лізі українського футзалу Едуард ОЖОГ та Володимир САЕНКО разом з «ПФС» поступились «ТВД» з рахунком 0:6. Микола БЕЛОЦЕРКОВЕЦЬ за «Локо» не забивав, проте «залізничники» на виїзді взяли три очки.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

ПФС

0 : 6 ТВД

Контингент

1 : 3 Локомотив

Моноліт

5 : 2 ЛТК

Енергія

6 : 5 Кардинал

МФК Шахтар

6 : 1 Ураган

Тайм

5 : 4 Єнакієвець

Після матчів чотирнадцятого туру перестановок в турнірній таблиці не відбулось.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

1 Тайм 13 37
2 МФК Шахтар 12 34
3 Ураган 13 26
4 Енергія 13 25
5 Моноліт 13 19
6 Локомотив 13 19
7 ТВД 12 17
8 Єнакієвець 12 14
9 ПФС 13 13
10 Кардинал 13 7
11 ЛТК 12 6
12 Контингент 13 0
декабря 21 2009

Чемпіонат міста серед ветеранів.

На тижні минулому було зігано лише дві гри.

5 тур
ВМЗ 10:4 Прессінг-2000
Фортуна 8:0 Казацький вал
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ніколь 3 3 0 0 19 7 9
2 = Фрунзенець 3 3 0 0 16 5 9
3 +1 ВМЗ 4 3 0 1 22 12 9
4 -1 Вікторія 3 2 0 1 18 8 6
5 +2 Фортуна 4 1 0 3 13 11 3
6 -1 Динамо 3 1 0 2 6 11 3
7 -1 Козацький Вал 4 1 0 3 7 19 3
8 = Пресинг-2000 4 0 0 4 12 40 0
декабря 21 2009

Чемпіонат міста

19 грудня, суббота
УАБС 6:3 СКІФ
Динамо 4:1 СНАУ
Випрарвляємо технічну помилку
Вікар 2:4 ФК Суми
Ощадбанк ?:? СумДУ
20 грудня, неділя
УАБС 8:4 ФК Суми
Рятівник 7:4 СНАУ
Ощадбанк 2:2 Вікар
СКІФ 2:2 Рятівник
СумДУ 3:0 Динамо
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Ощадбанк 6 4 1 0 34 12 16
2 = СумДУ 6 5 0 1 21 9 15
3 = УАБС 7 5 0 2 33 19 15
4 = Динамо 7 4 0 3 22 15 12
5 = СКІФ 7 3 1 3 21 23 10
6 = СНАУ 7 1 2 4 18 25 5
7 = Вікар 7 1 2 4 13 24 5
8 +1 Рятівник 6 1 1 4 12 26 4
9 -1 ФК Суми 7 1 1 5 18 39 4

Кращі бомбардири

Євген Петраков (УАБС) – 13

Сергій Шатьорний (Ощадбанк) – 9

Андрій Бурдюг (СумДУ) – 8

Владислав Матлаш (СНАУ) – 8

Наступний матч пропускають

В. Матлаш (СНАУ) , Р. Острога (СумДУ) , В. Карацюба (Ощадбанк)

декабря 21 2009

Першість міста (перша ліга)

4 тур
Компсервис 1:2 Азарт-2007
Машметал 4:6 Будмакс
СумДУ-2 5:3 СДПУ
Пісчане-Надра 4:3 Демі Лун
Вікторія 7:3 Автолюкс
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = Вікторія 4 4 0 0 19 6 12
2 = СумДУ-2 4 3 1 0 17 7 10
3 +1 Будмакс 4 3 0 1 20 16 9
4 -1 СДПУ 4 2 0 2 14 13 6
5 +4 Азарт-2007 4 2 0 2 8 12 6
6 -1 Компсервіс 4 1 1 2 15 15 4
7 = Демі Лун 4 1 0 3 9 13 3
8 -2 Автолюкс 4 1 0 3 11 16 3
9 -1 Машметал 4 1 0 3 17 24 3
10 = Пісчане-Надра 4 1 0 3 11 19 3
декабря 21 2009

Першість міста (друга ліга, група «Б»).

4 тур
Локомотив 3:4 Стандарт
Аваль 6:1 Друзья
Сумські Чиновники 3:4 Хімік
Паритет 1:3 МОБ Мащметал
команда і пер ніч пор заб про очки
1 = МОБ Машметал 4 4 0 0 14 4 12
2 = Стандарт 4 4 0 0 15 7 12
3 +3 Аваль 3 2 0 1 12 5 6
4 -1 Парітет 4 2 0 2 13 9 6
5 -1 Друзі 4 1 1 2 8 15 4
6 +1 Хімік 4 1 1 2 8 17 4
7 -2 Сумські Чиновники 3 1 0 2 11 10 3
8 = Локомотив 3 0 0 3 6 13 0
9 = Гідромаш 3 0 0 3 3 10 0
декабря 19 2009

Першість міста (друга ліга, група «А»)

4 тур
Інваспорт 1:7 Рона
Фортуна-СумДУ 13:2 Сироватка
Олімпік +:- Серж
Команді «Серж» Зарахована технічна поразка
СТВ 6:3 Четверта Влада
команда і пер ніч пор заб про очки
1 +1 Олімпік 4 4 0 0 18 10 12
2 -1 Серж
4 3 0 1 10 1 9
3 = СТВ 4 2 1 1 13 7 7
4 +2 Фортуна-СумДУ 3 2 0 1 20 9 6
5 +2 Рона 4 1 1 2 15 11 4
6 2 Профтел 3 1 1 1 6 5 4
7 -2 Інваспорт 3 1 0 2 8 15 3
8 = Четверта Влада 3 0 1 2 5 14 1
9 = Сироватка 4 0 0 4 7 30 0
4 тур
Інваспорт 1:7 Рона
Фортуна-СумДУ 13:2 Сироватка
Олімпік 1:2 Серж
СТВ 6:3 Четверта Влада
декабря 17 2009

Футзальный уик-енд. 19 – 20 декабря.

С 17-го по 20-е декабря в Манеже УАБС проходит Чемпионат Украины по футзалу среди ветеранов.

Суббота, 19 декабря.

Спорткомплекс СГПУ

Первенство города (Вторая лига, группа „А”)

09-00 Инваспорт – Рона

10-00 Фортуна – ФК «Сыроватка»

11-00 Олимпик – Серж

12-00 СТВ – Четверта лада

Профтел – выходной

Манеж УАБС

Чемпионат города

УАБС – СКИФ

Сбербанк – СумГУ

Динамо – СНАУ

Викар – ФК «Сумы»

Воскресенье, 20 декабря.

Спорткомплекс СГПУ

Первенство города (Первая лига

9-00 Компсервис — Азарт 2007

10-00 Машметалл — Будмакс

11-00 СумДУ-2-СДПУ

12-00 ФК Песчаное-Надра — Деми Лун

13-00 Виктория — Автолюкс

Первенство города (Вторая лига, группа „Б”)

14-00 «Локо» — «Стандарт»

15-00 «Аваль» — ФК «Друзья»

16-00 «Сумские чиновники» — «Химик»

17-00 «Паритет» — МОБ «Машметалл»

«Гидромаш» — выходной

Манеж УАБС

Чемпионат города среди ветеранов

12.30 «ВМЗ» — «Прессинг-2000»

13.20 «Казацкий Вал» — «Фортуна»

По окончанию матчей ветеранских команд на паркет выйдут команды высшей лиги.

УАБС – ФК «Сумы»

Спасатель – СНАУ

«Сбербанк – Викар

«СКИФ – Спасатель

СумГУ — Динамо

декабря 14 2009

Футзал. Чемпіонат та Першість міста.

„Нашого полку прибуло” – до чемпіонату міста з футзалу приєдналась команда „Рятівник” з міста Ромни. Через що, календар зазнав деяких змін.

12 грудня, субота

УАБС

4:3

СНАУ

Вікар

3:2

Рятівник

СКІФ

3:1

СумДу

Ощадбанк

14:4

Суми

Рятівник

1:6

Динамо
13 грудня, неділя

УАБС

4:1

Динамо

Вікар

3:3

СНАУ

Рятівник

0:6

СумДУ

СКІФ

4:1

ФК Суми

Ощадбанк

5:0

Рятівник
Чемпіонат міста Суми. Вища ліга.
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Ощадбанк 5 4 0 0 32 10 15
2 СумДУ 5 4 0 1 18 9 12
3 УАБС 5 3 0 2 19 12 9
4 Динамо 5 3 0 2 18 11 9
5 СКІФ 5 3 0 2 16 15 9
6 СНАУ 5 1 2 2 13 14 5
7 Вікар 5 1 1 3 9 18 4
8 ФК Суми 5 0 1 4 10 29 1
9 Рятівникк 4 0 0 4 3 20 0

Першість міста (перша ліга)

3 тур
Азарт-2007 3:5 Машметал
Будмакс 1:4 СумДУ-2
СДПУ 6:3 Пісчане-Надра
Демі Лун 3:2 Автолюкс
Компсервис 2:4 Вікторія
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Вікторія 3 3 0 0 12 3 9
2 СумДУ-2 3 2 1 0 12 4 7
3 СДПУ 3 2 0 1 11 8 6
4 Будмакс 3 2 0 1 14 12 6
5 Компсервіс 3 1 1 1 14 13 4
6 Автолюкс 3 1 0 2 8 9 3
7 Демі Лун 3 1 0 2 6 9 3
8 Машметал 3 1 0 2 13 18 3
9 Азарт-2007 3 1 0 2 6 11 3
10 Пісчане-Надра 3 0 0 3 7 16 0

Першість міста (друга ліга, група «А»)

2 тур
Фортуна-СумДУ 3:4 Інваспорт
3 тур
Рона 3:4 Фортуна-СумДу
Сироватка 3:8 Олімпік
Серж 2:0 СТВ
Четверта влада 2:2 Профтел
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Серж 3 3 0 0 10 1 9
2 Олімпік 3 3 0 0 18 10 9
3 СТВ 3 1 1 1 7 4 4
4 Профтел 3 1 1 1 6 5 4
5 Інваспорт 2 1 0 1 7 8 3
6 Фортуна-СумДУ 2 1 0 1 7 7 3
7 Рона 3 0 1 2 8 10 1
8 Четверта Влада 2 0 1 1 2 8 1
9 Сироватка 3 0 0 3 5 17 0

Першість міста (друга ліга, група «Б»)

3 тур
Стандарт 2:1 Аваль
Друзі 1:5 Паритет
Сумські Чиновники 6:2 Гідромаш
Хімік 1:6 МОБ Машметал
команда і пер ніч пор заб про очки
1 МОБ Машметал 3 3 0 0 11 3 9
2 Стандарт
3 3 0 0 11 4 9
3 Парітет 3 2 0 1 12 6 6
4 Друзі 3 1 1 1 7 9 4
5 Сумські Чиновники 2 1 0 1 8 6 3
6 Аваль 2 1 0 1 6 4 3
7 Хімік 3 0 1 2 4 14 1
8 Локомотив 2 0 0 2 3 9 0
9 Гідромаш 3 0 0 3 3 10 0

Чемпіонат міста серед ветеранів

3 тур
Ніколь 3:2 Фортуна
Пресинг-2000 2:9 Фрунзенець
Вікторія 5:0 Динамо
ВМЗ 4:1 Козацький Вал
4 тур
Ніколь 11:2 Пресинг-2000
ВМЗ 5:2 Фортуна
Казацкий Вал 4:3 Вікторія
Фрунзенець 4:2 Динамо
команда і пер ніч пор заб про очки
1 Ніколь 3 3 0 0 19 7 9
2 Фрунзенець 3 3 0 0 16 5 9
3 Вікторія 3 2 0 1 18 8 6
4 ВМЗ 3 2 0 1 12 8 6
5 Динамо 3 1 0 2 6 11 3
6 Козацький Вал 3 1 0 2 7 11 3
7 Фортуна 3 0 0 3 5 11 0
8 Пресинг-2000 3 0 0 3 8 30 0