Курськ vs Суми

Футбольний клуб „Пресинг-2000” стирає кордони – пропагандисти спорту №1 в суботу, що минула, завітали в гості до своїх друзів з міста Курськ. На поле проти сумського „Пресингу” вийшла збірна команда курських ветеранів – підприємці та викладач, робітник місцевого „СЧЬОТМАША” та військовий пенсіонер, колишній гравець „Дніпра” та олімпійської збірної СРСР Олександр ЗАХАРОВ (до речі автор першого голу дніпропетровців в Чемпіонатах України) та батько гравця київського „Динамо” та збірної України Олександр АЛІЄВ-старший. Вдома, як то кажуть, і стіни (тобто поле допомагає) – господарі вже на перших хвилинах не лише відкрили рахунок в матчі, але і створили досить комфортну перевагу в три м’ячі. Сумчани замінили воротаря, після чого команди обмінялися влучними ударами – на перерву команди пішли за рахунку 4:1 на користь курян. Гол же в складі „Пресингу” на „свій” рахунок записав Сергій ГРИЦЕНКО. Другий тайм пройшов в більш-менш рівній боротьбі із завершився внічию. Двічі господарі змушували гостей розпочинати з центру. Двома влучними ударами на це відповіли гості. Спочатку „дубль” оформив ГРИЦЕНКО. А вже на останніх секундах матчу майже з фінальним свистком дальнім потужним ударом м’яч в сітку воріт господарів відправив Андрій КОВАЛЬ. 6:3 фінальний рахунок цього міжнародного матчу.

P.S. Цей матч став 540-м в історії „Пресингу” (попередній матч проти курської команди в грудні минулого року був 500-м). Перший гол Сергія ГРИЦЕНКА в цьому матчі став 2900-м голом сумської команди, а другий – 300-м, забитим на великому полі.